Leilighet til leie i Arguineguin,Gran Canaria

Referanse: 2574
Last ned pdf

Om eiendommen

Fin duplex med 2 soverom og utsikt, til leie i Arguineguin. Distribusjonen er som følger:

Lavt nivå:

- Kjøkken-spisestue-stue

- Kjøkken møblert og utstyrt med stekeovn, 4-ring gasskomfyr, kjøleskap med fryser og mikrobølgeovn.

- Spisestue med bord og stoler for 4 personer atskilt fra kjøkkenet med en amerikansk bar, møbler, vitrineskap og dekor.

- Lys stue med sofa for 2 personer pluss 2 lenestoler, salongbord, møbler med TV, dekor og tilgang til terrassen.

- Terrasse med bord og stoler, uttrekkbar markise og bare 10 meter fra bassenget.

Toppetasjen:

- Lyst hovedsoverom med dobbeltseng og innebygde garderobeskap som utnytter hver plass til oppbevaring og vindu.

- Soverom med 2 enkeltsenger, garderobe, dekor og vindu på utsiden.

- Bad med dusj, toalett, termos og vaskemaskin.

Dupleksen ligger i et rolig område av Arguineguin hvor du kan nyte solen praktisk talt hele dagen. I tillegg til et supermarked i samme gate, er det bare en 5-minutters kjøretur fra stranden, supermarkeder, butikker, banker, transportstopp og alle nødvendige tjenester. Ideell for par eller barnefamilier.

Det leies fullt møblert og utstyrt. Leieprisen er € 1.300 og vann- og strømkostnader opp til € 50 er inkludert.

For å reservere eiendommen vil den første innbetalingen av en måneds depositum være nødvendig (som vil bli returnert etter å ha levert eiendommen til eieren, så lenge boligens tilstand er den samme som på leveringstidspunktet til leietaker og vilkårene i leiekontrakten blir oppfylt)pluss en måneds eiendomsmeglersavgift (med tilhørende IGIC).

Pris: 1 300 € / per måned

Referanse: 2574
Type: Leilighet
Beliggenhet: Arguineguin
Anlegg: Arguineguin
Vann og strøm: Inklusiv til 50 euro
Bebygd areal: 60 m2
Uteområder: 14 m2

Spesielle fasiliteter

2 Soverom
1 Bad
2 [toilets]
2000 m fra strand

Andre fasiliteter

  • Terrasse
  • Dusj
  • Basseng
  • Møblert